Jazda na rowerze zmierza do zoptymalizowania komfortu bez względu na to jaki rodzaj roweru i styl jazdy wybraliśmy. Pokonywanie kolejnych kilometrów sprawia nam przyjemność, gdy wszelkie przyczyny dyskomfortu i bólu zostały wyeliminowane lub zredukowane do minimum.

Najczęstszą przyczyną wszelkich dolegliwości, jak choćby przysłowiowy „ból tyłka”, odcinka lędźwiowego kręgosłupa, czy drętwienie stóp jest niewłaściwy dobór i ustawienie naszego siodełka.

Zazwyczaj zakup siodełka to decyzja w ciemno. Polegamy na opiniach innych użytkowników lub własnym przekonaniu, że dane siodło będzie tym idealnym, po czym zakupione siodło w większości wypadków zawodzi nas. Tymczasem anatomia naszego ciała to bardzo indywidualne zagadnienie, a najważniejszy punkt podparcia na rowerze jakim jest siodło powinno być dopasowane indywidualnie.

Posiadamy doskonały system dopasowania siodeł IDMatch wprowadzony przez Selle Italia, czołowego producenta siodełek rowerowych.W naszym sklepie dokonujemy indywidualnych pomiarów specjalistycznym urządzeniem IDMatch, dzięki któremu uzyskujemy informację jaki typ siodełka będzie dla Ciebie odpowiedni.

Kolejnym krokiem jest przetestowanie siodełka w praktyce. Po dokonaiu pomiarów oferujemy naszym Klientom wynajem siodła testowego na 5 dni.
Siodła oznaczone S1, S2, S3, L1, L2, L3, różnią się długością, szerokością oraz wielkością kanału.

Koszt całej operacji to jedyne 50 zł. Przy wynajmie siodełka zostaje pobrana kaucja zwrotna w wysokości 300 zł.

Zadbaj o swoje zdrowie i komfort jazdy. Już dziś zapraszamy na pomiar IDMatch.
System jest niezwykle prosty, szybki i skuteczny.


Projekt i wykonanie Yuka Design